0538 411 71 99 - dytrabiayildirim@gmail.com

Beni Tanıyın

DİYETİSYEN RABİA YILDIRIM Diyetisyen Rabia Yıldırım lisans öncesi öğrenimlerini tamamladıktan sonra Yüksek İhtisas Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünü tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Üniversite eğitimi sürecinde: Ankara Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi birçok üniversite hastanelerinde; Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Özel Medical Park Hastanesi olmak üzere birçok devlet, özel hastane ve ofislerde tıbbi beslenme tedavileri ve hastalıklarda beslenme, sporcu beslenmesi, enteral-parenteral beslenme, anne çocuk beslenmesi, kurum mutfağı ve toplu beslenme sistemleri alanlarında eğitim alarak ve uzun dönemli stajlar yapmıştır. Lisans tezini "Covid-19 ve D vitamini" konusunda yaparak pandemi dönemindeki beslenme ve vitamin eksikleri arasındaki ilişki üzerine bir çok çalışma yapmıştır. Öğrenim hayatı süresince ve mezun olduktan sonra, "Tiroit Hastalıklarında Beslenme", "Anne ve Çocuk Beslenmesi", "Bağırsak Hastalıklarında Beslenme", "Beslenme ve Psikoloji İlişkisi", "Diyabet ve Beslenme" konulu eğitimlere katılarak kendini geliştirmiştir. 2021 Yılında, Ankara'da Rabia Yıldırım Beslenme Danışmanlığını kurmuş olup, sağlıklı beslenme ve diyet uzmanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
DİYETİSYEN RABİA YILDIRIM Ceyhun Atuf Kansu Caddesi Köprülü İş Merkezi No:118/12 Balgat - Çankaya / Ankara Tel: 0538 411 71 99 E-posta: dytrabiayildirim@gmail.com Web: www.dytrabiayildirim.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Beni Arayın